Lentopallo
Lentopallojaosto v. 2018

PUHEENJOHTAJA

 Jouni Välimaa
puh: 040 8217397
jounivalimaa@hotmail.com

 VARAPUHEENJOHTAJA

Heikki Rajala
Puh: 041 4342537
heikki.rajala@wippies.fi

SIHTEERI

Elina Isomäki
puh:045 6766295
elina.isomaki@netikka.fi

RAHASTONHOITAJA

Keijo Tuomela
puh. 0400 560 377
keijo.tuomela@icloud.com

JÄSENET 

Pirjo Kamppinen
puh. 040 7588731
ppihlajamaki@netikka.fi

Pekka Laukkonen
puh. 0405693425
pekka.laukkonen@suomi24.fi

Jarkko Luoma
Puh. 0500365867
jarkko.luoma@live.fi


 

Huom! väistyvä puheenjohtaja Minna ja sihteeri Sirpa hoitavat vielä joitakin vuoden 2017 asioita, joten tässä vielä heidän yhteystiedot:

Minna Paukku
 
puh. 040 585 3953
minna.paukku@syo.fi

Sirpa Tarvainen
puh. 050 3651 577
sirpa.tarvainen@suomi24.fi

Jaoston tilinumero:

FI98 4744 1020 0138 28

_______________________________________________

Kotisivu vastaava:

Heikki Rajala
heikki.rajala@wippies.fi
p. 0414342537 



Yhteistyökumppanit
Kauhavan kaupunki
Kultatähti
K-rauta Erkinheimo
Lattiahionta K. Tuomela